راموس، بنزما و کارواخال از سال ۲۰۱۴ تاکنون هیچ کدام از فینال های تیمشان را از دست نداده اند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، سرخیو راموس، دنی کارواخال و کریم بنزما ۳ بازیکن رئال هستند که از قهرمانی کوپادل‌ری ۲۰۱۴ با شکست بارسلونا، هیچ کدام از فینال های رئال در سال های اخیر را از دست نداده اند و در همه این مسابقات به میدان رفته اند.

این سه بازیکن در این ۴ سال با تیمشان به ۱۳ قهرمانی رسیده اند و در ۱۵ فینال برای تیمشان به میدان رفته اند. در این مقطع رئال ۴ قهرمانی لیگ قهرمانان، ۳ قهرمانی جام جهانی باشگاه ها، یک قهرمانی لالیگا، یک کوپا دل‌ری، ۳ سوپرجام اروپا و یک سوپرجام اسپانیا را کسب کرده و این بازیکنان در همه فینال های تیمشان به میدان رفته اند. راموس، کارواخال و بنزما در روز شنبه فرصت آن را دارند تا در دیدار مقابل العین، طعم حضور در یک فینال دیگر را هم بچشند.

بازی مقابل العین، نخستین فینالی است که سانتیاگو سولاری، سرمربی آرژانتینی رئال روی نیمکت لوس بلانکوس تجربه می‌کند و امیدوار است تیمش را بعد از شکست در نخستین فینال فصل (سوپرجام اروپا در مقابل اتلتیکو مادرید) به قهرمانی برساند. شکست در سوپرجام اروپا، نخستین شکست رئال مادرید در یک مسابقه فینال بعد از سوپرجام اسپانیای ۲۰۱۴ (در مقابل همین اتلتیکومادرید) بود. 

سرخیو راموس در این ۱۵ فینال ۱۵۷۷ دقیقه بازی کرده و ۵ گل (از جمله آن گل مشهور در فینال لیسبون) را به ثمر رسانده است. دنی کارواخال نیز با حضور در ۱۴۵۲ دقیقه، فاصله چندانی با راموس ندارد و در این فینال ها یک گل و دو پاس گل به نام خود ثبت کرده است.

علیرغم تعویض کارواخال در دو فینال میلان و کیف (لیگ قهرمانان ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸) به دلیل مصدومیت، او هنوز هم دقایق بیشتری از فینال ها را نسبت به کریم بنزما تجربه کرده است. مهاجم فرانسوی در این ۱۵ فینال ۱۳۸۰ دقیقه بازی کرده و با ۴ گل و ۳ پاس گل، نقش خود را به خوبی ایفا کرده است.

پشت سر این سه بازیکن، مارسلو، لوکا مودریج و ایسکو با حضور در ۱۴ فینال قرار می‌گیرند. تنها غیبت مارسلو به دیدار نهایی کوپا دل‌ری در سال ۲۰۱۴ مربوط می‌شود.

رقیب بعدی رئال مادرید پرافتخارترین تیم کشور امارات یعنی العین خواهد بود و این مثلث به دنبال ثبت فینالی دیگر و البته عنوان قهرمانی هستند.

۷۷۱۲

لینک منبع خبر

تمامی مطالب به صورت هوشمند از وب سایت های مرجع دریافت شده است و اخبار زنده مسئولیتی در مورد مطالب منتشر شده ندارد.
۰دیدگاه

ارسال نظر