ماهرو

جستجوی خبر
بایگانی شمسی

پیت استاپ

تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۷
کد خبر: 121952
تعداد بازدید: 2 بازدیدخبرگزاری ایسنا :  دفتر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که نتانیاهو و برایان هوک رئیس گروه اقدام ایران در وزارت امورخارجه آمریکا روز پنج‌شنبه با یکدیگر دیدار و درباره لزوم مقابله با ایران رایزنی کردند.

آن‌طور که در این اطلاعیه آمده است، نتانیاهو در این دیدار به رئیس جمهور آمریکا برای اعمال تحریم‌ها علیه ایران تبریک گفته و ادعا کرده است که این تحریم‌ها گامی مهم از سوی آمریکا برای برقراری صلح در منطقه و جهان است.

برایان هوک نیز در این دیدار از حمایت‌های رژیم صهیونیستی از رئیس جمهور آمریکا قدردانی کرده و مدعی شده است که با این تحریم‌ها می‌توان منابع مالی را که ایران در اختیار حزب‌لله قرار می‌دهد و برای موشک‌هایش هزینه می‌کند، قطع کرد.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پس از نقض توافق هسته‌ای تحریم‌ها علیه ایران را بازگرداند که با انتقاد و مخالفت سایر کشورها به‌ویژه طرف‌های دیگر توافق مواجه شده است.

کشورهای باقیمانده در توافق هسته‌ای در تلاش‌اند برای حفظ این توافق یک سازوکار برای حفظ کانال پرداخت به ایران و ادامه تجارت با جمهوری اسلامی پس از اعمال این تحریم‌ها بیابند.Source link

طرح غزال
پربیننده ترین
بامیلو

https://www.samsung.com/iran/smartphones/galaxy-note9/?cid=ir_banner_varzesh3_post-unpacked_20180810_note9

رفتن به بالا